НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «МІЖНАРОДНА ЗИМОВА ГЕОГРАФІЧНА ШКОЛА «ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТНІЙ ТА КРАЄЗНАВЧО-ТУРИСТСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ – 2025»

З 20 по 24 січня 2025 року доценти кафедри географії та туризму Ірина Арсененко, Олег Байтеряков, Світлана Гришко, Ірина Донець дистанційно відвідали науково-практичний семінар «Міжнародна зимова географічна школа «Геоінформаційні технології в освітній та краєзнавчо-туристській діяльності – 2025» на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
Метою семінару було підвищення науково-практичного рівня використання ГІС-технологій в освітній та краєзнавчо-туристській діяльності. Науково-педагогічні працівники поглибити знання в галузі ГІС-технологій, а саме розвинули здатність використовувати наступні ресурси: Google Му Марs, Google Earth Рго, АгсGis-online в освітній та краєзнавчо-туристській діяльності. Під час географічної школи вивчався й аналізувався закордонний та український досвід використання ГІС-технологій та ідей сталого розвитку в освітній і туристській діяльності.
Тренерами заходу були Олена Король – кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри загальної та регіональної географії СумДПУ імені А.С. Макаренка і Микита Коновалов – доцент факультету освіти та мистецтв Університету Норд (Nord University), Норвегія. Під час зустрічей протягом тижня тренери ділилися досвідом та напрацюваннями, а учасники доклали максимум зусиль задля професійного зростання та самовдосконалення.
Під час дедлайну 24 січня викладачам була надана можливість представити власні проєкти на базі отриманих знань, обмінятися досвідом на рахунок подальшого використання елементів ГІС-технологій як в освітній так і краєзнавчо-туристській діяльності. Усі учасники семінару повністю виконали навчальну програму в обсязі 30 годин (1 кредит ЄKТC) та отримали сертифікати.
Дякуємо тренерам за отриманий досвід та сподіваємось на подальшу співпрацю по опануванню геоінформаційними технологіями!

Previous Article
Next Article