УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ГЕОГРАФІЇ ТА ТУРИЗМУ У ПІДВИЩЕННІ КВАЛІФІКАЦІЇ З АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

З 04 по 05 лютого 2025 року науково-педагогічні працівники кафедри географії та туризму доценти Арабаджи О.С., Байтеряков О.З., Гришко С.В., Донець І.А., Левада О.М., Прохорова Л.А. та старші викладачі Зав’ялова Т.В., Непша О.В. пройшли навчання на онлайн-курсі «Академічна доброчесність» української студії онлайн-освіти «EdEra» за проєктом сприяння академічної доброчесності в Україні (SAIUP) та Американської ради Міжнародної освіти в обсязі 12 годин (0,4 кредити ЄКТС).

Онлайн-курс спрямований на поглиблення знань та розвиток практичних навичок у сфері академічної доброчесності та навчання впродовж життя.

За результатами навчання викладачі:

  • отримали глибоке розуміння поняття «академічна доброчесність» та його значення в освітньому процесі;
  • познайомилися з методами та інструментами, які допомагають уникнути плагіату;
  • збагнули роль оцінювання у формуванні академічно доброчесного середовища;
  • осягнули концепцію «навчання впродовж життя» та її значення для професійного розвитку.

Отримані знання та навички допоможуть викладачам:

  • формувати у здобувачів вищої освіти культуру академічної доброчесності, ефективно доносити до студентів важливість академічної доброчесності, навчати їх методів уникнення плагіату та сприяти розвитку в них відповідального ставлення до навчання;
  • забезпечувати якісне та об’єктивне оцінювання навчальних досягнень здобувачів вищої освіти, розробляти та застосовувати ефективні методи оцінювання, які сприятимуть розвитку в студентів навичок самостійної роботи, критичного мислення та академічної доброчесності;
  • постійно підвищувати свій професійний рівень та адаптуватися до сучасних вимог, ефективно використовувати концепцію «навчання впродовж життя» для свого професійного розвитку, постійно оновлювати свої знання та навички, а також адаптуватися до змін у суспільстві та професійній сфері.

Загалом, навчання, яке пройшли науково-педагогічні працівники, є важливим кроком на шляху до формування академічно доброчесного середовища та підвищення якості освіти на кафедрі, факультеті, університеті.

За результатами фінального тестування викладачі отримали відповідні сертифікати учасника онлайн-курсу.

Previous Article
Next Article