ВІДБУЛАСЬ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ З БІОТЕХНОЛОГІЇ
Практична підготовка — це невід’ємна складова освітнього процесу, яка дає змогу здобувачам не лише застосувати свої знання на практиці, а й зробити перші кроки у професійній діяльності. 3 березня 2025 року на факультеті природничих наук у режимі відеоконференції відбулася установча конференція з навчальної практики з біотехнології здобувачів вищої освіти ІІІ курсу СТН та IV курсу за освітнім ступенем бакалавр, яка розпочнеться з з 03.03.2025 р. по 04.04.2025 р. з відривом від занять у дистанційному форматі один раз на тиждень. Захід став важливим етапом у підготовці здобувачів.
Учасниками конференції були здобувачі 111/1-п, 211-п, 511-п, 3112/1-п, 111/2-п, 3212-п, 3112/2-п груп спеціальностей: 014.05 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014.06 Середня освіта (Хімія), 091 Біологія.
Заступник декана з питань організації практик та працевлаштування ознайомив студентів з метою і завданнями навчальної практики, її місцем у системі підготовки фахівців першого рівня вищої освіти, а також наголосив на важливості практичного досвіду у формуванні професійних компетентностей здобувачів освіти та закликав максимально ефективно використовувати можливості, які надає практика.
Керівник практики від кафедри ботаніки, екології та садово-паркового господарства детально ознайомила здобувачів із завданнями, термінами та вимогами до проходження практики, надала консультації щодо організації роботи з використанням дистанційних та цифрових технологій в умовах воєнного стану, зі звітною документацією та системою оцінювання проходження навчальних практик, а також відповіла на всі поставлені запитання.
Конференція допомогла здобувачам вищої освіти розвіяти можливі сумніви та мотивувала на плідну працю. Бажаємо здобувачам успіхів у проходженні практики та досягнення високих результатів!
